SLUŽBY

Porfolio našich služeb v oblasti videa je docela rozsáhlé, nicméně většinu naší práce tvoří imageová videa pro firmy, natáčení různých eventů (například hudebních a sportovních akcí) a také natáčení videoprohlídek různých objektů, což jsou nejčastěji ubytovací zařízení nebo kulturní centra.

Ať už jde ale o jakékoli natáčení, vždy se snažíme do naší práce zahrnout tyto tři aspekty, které se nám osvědčily, jako účinné:

NÁPAD

PŘÍBĚH

PUBLIKUM

Máme rádi smysl a pointu. Před samotným natáčením věnujeme dostatek času vydefinování sdělení  videa. Získáte víc než sled záběrů. Vyprávění dělá video videem. Je jedno, jestli jde o firemní prezentaci nebo prohlídku objektu. Každého zajmá, jak to dopadne. Na diváky je třeba myslet až v první řadě. Vžíváme se do jeho kůže tak, abychom mu ukázali to, co ho baví. Jinak jsme neuspěli.
 
Firemní videa: "Vaše vize skrz čočku"

Zajímá vás, jak inovativním způsobem prezentovat firmu, produkt nebo službu. Paráda. Pomůžeme vám to celé dotáhnout. Jestli přeně nevíte, co a jak, nevadí. Společně najdeme odpovědi na otázky:
  • Co chcete sdělit
  • Koho chcete oslovit
  • Kde se bude video prezentovat
Starosti s konceptem, scénářem a produkcí nechte na nás.
 

Eventová videa: "Očima těch, co to viděli"

Akce, která není natočená, jakoby se nikdy nestala. To jistě dobře víte. Rádi pro vás jakoukoli událost zdokumentujeme, od svateb přes sportovní události a po reprezentační ples. Zda budete chtít spíše dokumentární nebo imageovou polohu je jen na vás.
Součástí eventových videí jsou samozřejmě i rozhovory a jiné vstupy. Stačí říct. 

Videoprohlídky objektů: "Jako byste tam byli"

Nemusíte být vlastníky hotelu nebo aquaparku, abychom pro vás mohli točit. Ať už provozujete luxusní ubytování v zámku ze 17. století anebo jste realitní makléř a potřebujete potenciálním klientům odprezentovat lukrativní dům, nenajdete lepší způsob než to natočit.

 

Bonusy

Časosběrné záběry: "Hodiny během vteřiny"

Do vašich videí jsme schopni zapojit i časosběrné sekvence. Jsou velmi efektní u široké škály  materiálu, jako stavby, rušné ulice ale i přírodní kompozice růstu rostlin a podobně.

 
 

Letecké záběry: "Nové obzory z ptačí perspektivy"

Jedny z nejefektnějších záběrů vůbec: Z vrtulníčku. Můžeme vyletět i 300 m vysoko, proletět těsně kolem domu anebo zachytit jízdu cyklisty z nečekaného úhlu.


 


 

Obsazení videa: "Hlavní role i dav"

Herci, kompars i speakři jsou pro nás samozřejmostí. Zajistíme vám na přání jak moderátoy do eventových videí, tak profesionální komentáře produkované ve studiu.