REFERENCE

Za dobu fungování naší videosekce jsme natočili nejedno video. Nicméně pro vás jsme vybrali od každého tématu jeden projekt tak, abyste viděli to, na co jsme hrdí. I naše představy o dobrém videu se postupně mění, takže reference pravidelně aktualizujeme.

OK Mont (2014) - Firemní prezentace, Image

Pro tuto přední českou stavební spoečnost s více než 20letou historií jsme realizovali firemní video. Na přání klienta jsme celou prezentaci zarámovali rychlým střihem a za použití promyšlené práce s časem včetně časosběrných záběrů vyrobili dynamické představení pro potenciální klienty v Česku i zahraničí.
 
Testimonial:
 
Petr Mytyzek
Vedoucí obchodně-technického odboru
 

WOOXup (2014) - Event, Image

Pro hudebně sportovní festival WOOXup pořádaný každoročně ve Francouzských Alpách jsme vyprodukovali tuto krátkou imageovou reportáž z ročníku 2014. Akci s téměř 500 účastníky z ČR i zahraničí, která je největší svého druhu v ČR, jsme zdokumentovali tak, abychom zachytili všechny její aspekty a přitom obsah ušili na míru cílovému publiku.


 
Testimonial:
 
MUDr. Ing. Mgr. Karel Kameník
Jednatel společnosti
 

Park Inn Hotel Prague (2014) - Videoprohlídka

V rámci naší spolupráce s belgickým partnerem jsme připravili tuto rychlou prohlídku pražské pobočky hotelu Park Inn. Za pomoci steadicamu jsme byli schopni dosáhnout zajímavých záběrů z pohybu.Úrazová nemocnice Brno (2013) - Videoprohlídka

Pro účely prezentace Úrazové nemocnice na mezinárodním traumatologickém kongresu jsme natočili tuto stručnou videoprohlídku jedné z nejvýznamnějších brněnských nemocnic pomocí technologie steadicam.